ELEKTRO-SAL NOMINOWANY DO GAZEL BIZNESU PO RAZ CZWARTY Z RZĘDU.

Z przyjemnością informujemy, że Hurtownia Elektryczna ELEKTRO-SAL znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2018 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking ten redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikuje już po raz dziewiętnasty. Gala wręczenia statuetek planowana jest na przełomie stycznia i lutego 2019.

DZIEŃ OTWARTY ELEKTRO-SAL – 26 WRZEŚNIA 2018 – FOTORELACJA

Wszystkim, którzy uczestniczyli w DNIU OTWARTYM ELEKTRO-SAL serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania dla firm Hager, Kanlux, Kontakt-Simon i Trytyt – wystawców, którzy pomogli nam w organizacji tego zacnego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Otwarty z Hurtownią Elektro-Sal

Zapraszamy na Dzień Otwarty z hurtownią elektryczną Elektro-sal, który odbędzie się 26 września 2018 r w naszej siedzibie w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 34 A.

W PROGRAMIE :
– Spotkanie z profesjonalistami, którzy bezpłatnie zaoferują swoje doradztwo.
– Cztery stoiska firm: Hager, Kanlux, Kontakt-Simon i Trytyt, zaopatrzone w najnowocześniejsze rozwiązania dla klientów operujących w różnych gałęziach przemysłu jak i firm elektroinstalatorskich.
– Szkolenia techniczne.
– Możliwość uzyskania dodatkowych rabatów i upominków.
– Pyszne jedzenie z menu „kuchni polskiej” serwowane w namiocie plenerowym.

FOTORELACJA Z MOBILNEGO POKAZU NARZĘDZI HÖGERT

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszej mobilnej ekspozycji narzędzi niemieckiej marki Högert, która zagościła w hurtowni Elektro-Sal. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i klientom przybyłym do nas na to wydarzenie. Asortyment tej marki dostępny jest również w ciągłej sprzedaży w naszej hurtowni – zapraszamy do zakupów !

 

previous arrow
next arrow
Slider