DZIEŃ OTWARTY ELEKTRO-SAL – 26 WRZEŚNIA 2018 – FOTORELACJA

Wszystkim, którzy uczestniczyli w DNIU OTWARTYM ELEKTRO-SAL serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania dla firm Hager, Kanlux, Kontakt-Simon i Trytyt – wystawców, którzy pomogli nam w organizacji tego zacnego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Otwarty z Hurtownią Elektro-Sal

Zapraszamy na Dzień Otwarty z hurtownią elektryczną Elektro-sal, który odbędzie się 26 września 2018 r w naszej siedzibie w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 34 A.

W PROGRAMIE :
– Spotkanie z profesjonalistami, którzy bezpłatnie zaoferują swoje doradztwo.
– Cztery stoiska firm: Hager, Kanlux, Kontakt-Simon i Trytyt, zaopatrzone w najnowocześniejsze rozwiązania dla klientów operujących w różnych gałęziach przemysłu jak i firm elektroinstalatorskich.
– Szkolenia techniczne.
– Możliwość uzyskania dodatkowych rabatów i upominków.
– Pyszne jedzenie z menu „kuchni polskiej” serwowane w namiocie plenerowym.

FOTORELACJA Z MOBILNEGO POKAZU NARZĘDZI HÖGERT

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszej mobilnej ekspozycji narzędzi niemieckiej marki Högert, która zagościła w hurtowni Elektro-Sal. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i klientom przybyłym do nas na to wydarzenie. Asortyment tej marki dostępny jest również w ciągłej sprzedaży w naszej hurtowni – zapraszamy do zakupów !

 

previous arrow
next arrow
Slider

POKAZ NARZĘDZI NIEMIECKIEJ FIRMY HÖGERT W ELEKTRO-SAL

Już w najbliższy wtorek 27 marca 2018 zapraszamy do hurtowni Elektro-Sal na pokaz narzędzi niemieckiej marki Högert w specjalnie przygotowanym do tego celu democarze. Marka Högert została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi. Stal kuta w temperaturze żarzenia, staranne odprężanie i hartowanie produktów, ich szczegółowy proces kontroli i optymalizacja logistyki, kreują asortyment, którego stosunek jakości do ceny jest nieosiągalny dla innych firm.
Wszystko to i wiele więcej zaprezentują Państwu specjaliści z firmy Högert.