ELEKTRO-SAL NOMINOWANY DO GAZEL BIZNESU PO RAZ PIĄTY Z RZĘDU.

Z przyjemnością informujemy, że Hurtownia Elektryczna ELEKTRO-SAL znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2019 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking ten redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikuje już po raz dwudziesty. Jubileuszowa Gala wręczenia statuetek planowana jest na przełomie stycznia i lutego 2020. To już piąta z rzędu nominacja naszej hurtowni to tego prestiżowego grona.

TANECZNA ZABAWA KARNAWAŁOWA Z ELEKTRO-SAL.

W piątek 1 lutego 2019 bawiliśmy się z naszymi klientami na „Tanecznej zabawie karnawałowej” organizowanej przez Elektro-Sal w restauracji Chata Polaka w Gliwicach. Świetne brzmienie i znakomitą zabawę do białego rana przy standardach muzycznych zapewnił zespół Metius a wyśmienite menu z odrobiną „aperitifu” zadowalało podniebienie każdego smakosza…

ELEKTRO-SAL NOMINOWANY DO GAZEL BIZNESU PO RAZ CZWARTY Z RZĘDU.

Z przyjemnością informujemy, że Hurtownia Elektryczna ELEKTRO-SAL znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2018 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking ten redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikuje już po raz dziewiętnasty. Gala wręczenia statuetek planowana jest na przełomie stycznia i lutego 2019.

Dzień Otwarty z Hurtownią Elektro-Sal

Zapraszamy na Dzień Otwarty z hurtownią elektryczną Elektro-sal, który odbędzie się 26 września 2018 r w naszej siedzibie w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 34 A.

W PROGRAMIE :
– Spotkanie z profesjonalistami, którzy bezpłatnie zaoferują swoje doradztwo.
– Cztery stoiska firm: Hager, Kanlux, Kontakt-Simon i Trytyt, zaopatrzone w najnowocześniejsze rozwiązania dla klientów operujących w różnych gałęziach przemysłu jak i firm elektroinstalatorskich.
– Szkolenia techniczne.
– Możliwość uzyskania dodatkowych rabatów i upominków.
– Pyszne jedzenie z menu „kuchni polskiej” serwowane w namiocie plenerowym.